Balaton hotel v znamení orientu

Balaton hotel
Balaton

Štvorhviezdičkový hotel v znamení orientálneho Bali. Zaujímavý nápad od majiteľov hotela, ktorí sem chceli preniesť kúsok exotiky a architektúry, ktorá je typická pre tento ostrov. Prečo si vybrali práve Bali a čo ich tak oslovilo?

Hotel Balaton Maďarsko

Jednoducho ich oslovila táto neobyčajná architektúra a štýl, ktorým sa budujú stavby v tejto oblasti. Balaton hotel využíva prvky typické pre túto architektúru. Využívajú sa prírodné materiály ako je tropické drevo, kameň, bambus a podobne.

Balaton hotel a jeho architektúra

prírodné materiály
prírodné materiály

Využívanie prírodných materiálov má veľmi priaznivý vplyv na zdravie človeka. V hoteli sa nepoužívajú koberce, ale dlážka pôsobí teplým dojmom. Aj preto je priestor ľahko udržiavateľný, praktický a vhodný aj pre návštevníkov, ktorí trpia rôznymi alergiami.

Typické sú vysoké stropy a stĺpy. Priestor je spojený s okolitým svetom veľkými oknami, ktorými do miestnosti vedie dostatok svetla a slnečných lúčov. V rovnakom duchu je i záhrada v okolí hotela. Nájdete tu fontánky, ktoré ešte viac podčiarkujú intímnu atmosféru a dodávajú exotický charakter tomuto priestoru.

 

Duchovno, pozitívna energia a neobyčajná atmosféra

Myšlienka  nekončí iba pri materiálnych veciach, ktorých sa môžeme dotknúť a vidieť ich. Celým komplexom sa prelína hlavná myšlienka, ktorou je vyrovnanosť a úcta ku všetkému živému.

Umenie Bali

Bali
Bali

Ostrov Bali je preslávený umeleckou tvorbou, spracovaním kovov, kože, maliarstvom, ale i jedinečnou hudbou a kultúrou. Na ostrove si vážia svojich predkov a živé bytosti v každej forme, čo vyplýva z ich náboženstva.

Slovo Mala znamená veniec kvetov, kráľovská pokrývka hlavy alebo kvet. Predstavuje tiež ruženec, ktorý je zložený z rôznych materiálov ako je drevo, kosti, kamene, semienka, nerasty, minerály.

Služby v hoteli

služby
služby

Personál hotelu aj majitelia sú stotožnený s touto myšlienkou a práve preto tu sála pozitívna atmosféra, vzájomná úcta a priateľská nálada.

Siófok hotel ponúka i kvalitné a profesionálne wellness služby, ktoré sú súčasťou ubytovania. Ubytovanie, pohodlie a relax  v piatich typoch hotelových izieb a v troch typoch apartmánov.

Balaton Siófok ubytovanie sa preslávilo hlavne svojou neobyčajnou architektúrou. Na hotel, ktorý sa nachádza na Balatone, je to naozaj nezvyčajné.

Neobyčajný zážitok

Nakoľko sa nesie jeho architektúra v znamení Bali, je zdobený drobnými kameňmi, tkaninami a drevom. V hoteli sa nachádzajú priestranné miestnosti, ktoré sú obohatené vysokými múrmi. Ak ste neboli ešte v takomto hoteli počas svojho života ubytovaní, teraz máte jedinečnú šancu.

Ubytujte sa a okúste jeho čaro. Ponorte sa do neobyčajnej atmosféry a načerpajte pozitívnu energiu. Využite kvalitné wellness služby, ktoré sú k dispozícii priamo v hoteli. Vyberte sa na výlet do okolia, ktoré ponúka naozaj pestrý program.